Balzam na pery s včelou materskou kašičkou s regeneračným  a hydratačným účinkom

Kód: 88
4 hodnotenia
Značka: Camaldoli
5,90 €
Skladom

Balzam na pery s regeneračnými  a hydratačnými účinkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

STICK LABBRA ALLA PAPPA REALE  - BAZAM NA PERY S VČELOU MATERSKOU KAŠIČKOU

  • Váha zásielky: 20g
  • Obsah produktu:  5ml
  • Obsah: Ricinus communis, Candelilla cera, Petrolatum, Octydodecanol, Cera alba, Isopropyl palmitate, Myristyl Lactate, Ozokerite, Carnauba, Royal jelly, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Buthylparaben, Bha, Parfum.
  • Aktívne zložky: Ricínový olej, panenský vosk, včelia materská kašička.
  • Odporúčaný pre: suché a popraskané pery, ako následok klimatických vplyvov.
  • Návod na použitie: aplikovať na pery vždy keď je to potrebn
  • Kontraindikácie: neboli zistené.

Každodenná aplikácia balzamu s včelou materskou kašičkou dodáva pokožke pier kompaktnosť, jemnosť a výživu.  Ochraňuje pery pred vplyvmi vetra, slnka a zimy a zároveň viditeľne  zjemňuje prvé náznaky dehydratácie  v okolí pier.

Včelia materská kašička - je to vysoko výživný produkt s veľkým obsahom proteínov a vitamínov.  Materská kašička obsahuje nenahraditeľné kyseliny (arginin , histidin , valin , metianin , triptofan a iné), vitamíny B1 , B2 , B6 , B12 , Bc , C ,H , PP , E , kyselinu fóliovú , kyselinu nikotínovú , biotin a iné. Z prvkov, ktoré sú obsiahnuté v materskej kašičke, majú zvláštny význam železo, mangán , zinok a kobalt. Kyselina pantotenová pôsobí na pevnosť a rast vlasov, hojenie popálenín, vredov a rán. Materská kašička ma bakteriostatické a bakteriocidné pôsobenie.

Balzam na pery so včelou materskou kašičkou nie je synteticky parfumovaný a je ideálny pre suchú a citlivú pokožku, predovšetkým pre pokožky intolerantné a alergické na parfumované kozmetické prípravky. Nie je testovaný na zvieratách a na jeho výrobu nie sú používané suroviny živočíšneho pôvodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: