Mentolový balzam z Camaldoli - masážny krém

Kód: 94
Tip
10 hodnotení
Značka: Camaldoli
15,60 €
Skladom

Masážny krém na svalové bolesti a únavu.

Detailné informácie

Podrobný popis

BALSAMO DI CAMALDOLI  -  MENTOLOVÝ BALZAM Z CAMALDOLI

  • Váha zásielky: 140g
  • Obsah produktu:  100ml
  • Obsah: Aqua, Disodium edta, Glyceryl stearate,Menthol, Cethyl esters, Cetylic alcohol, Eucalyptus globulus, Methyl salicylate, Laureth-23, Triethanolamine, Camphor, Eugenia caryophyllus, Thimus vulgaris, Cinnamomum zeylanicum, Carbomer, Parfum, Methylisothiazolinone, Chloromethylisothiazolinone, Magnesium Chloride.
  • Aktívne zložky: Mentol, Eucalyptus, Gáfor, Klinčekovec voňavý, Tymián obyčajný, Škorica.
  • Odporúčaný pri: lokálnych svalových bolestiach a únave, svalových kontraktúrach a kŕčoch. Vhodná pre športovcov.
  • Návod na použitie: odporúča sa aplikovať balzamickú masť na postihnuté časti tela a jemne masírovať až do úplnej absorpcie. Ideálny po telesnej a športovej aktivite. Výrobok nesmie byť dávaný do kontaktu s očami, alebo inými sliznicami.
  • Kontraindikácie: neboli zistené

 

Mentolový balzam z Camaldoli je masážny krém obsahuje zmes mentolu a esenciálnych olejov, vďaka ktorým táto starodávna receptúra prináša blahodarný účinok na unavené a preťažené svalstvo. Je známy jeho relaxačný vplyv na hladké svalstvo spolu s antireumaticným a upokojúcim účinkom a zároveň tonifikujúci a osviežujúci efekt na pokožku. Ideálny pri modrinách, podvrtnutiach, natiahnutiach svalov, stuhnutí šije, bolestia krížov či celého chrbta.

Mentolový balzam z Camaldoli je užitočným produktom pre športovcov a všetkých, ktorí vykonávajú prácu spojenú s  intenzívnu telesnú záťažou. Malé množstvá balzamu môžu byť nanášané i v oblasti spánkov a čela, pre jeho blahodarný vplyv pri bolestiach hlavy.
Mentolový balzam z Camaldoli nie je synteticky parfumovaný a je ideálny pre suchú a citlivú pokožku, predovšetkým pre pokožky intolerantné a alergické na parfumované kozmetické prípravky. Nie je testovaný na zvieratách a na jeho výrobu nie sú používané suroviny živočíšneho pôvodu.

Výrobok nesmie byť dávaný do kontaktu s očami, alebo inými sliznicami.

Mentolový balzam nie je synteticky parfumovaný a je ideálny pre suchú a citlivú pokožku, predovšetkým pre pokožky intolerantné a alergické na parfumované kozmetické prípravky. Nie je testovaný na zvieratách a na jeho výrobu nie sú používané suroviny živočíšneho pôvodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: