Nechtíková šampón - šampón na suché a jemné vlasy

Kód: 180
Neohodnotené
Značka: Camaldoli
9,90 €
Momentálne nedostupné

Antibakteriálny šampón vhodný na suché a jemné vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

SHAMPOO ALLA CALENDULA  -  NECHTÍKOVÝ  ŠAMPÓN

  • Váha zásielky: 250g
  • Obsah produktu: 200ml
  • Obsah: Aqua,Tea Lauryl Sulfate,Cocamipropyl Betaina,Calendula Officinalis Extract, Sodium Benzoate,Potassium Sorbate,Parfum,1,2 Hexanediol,Edta,Citric Acid,Parfum.
  • Aktívne zložky: Nechtík lekársky
  • Odporúčaný na:  Antibakteriálny šampón vhodný na suché a jemné vlasy
  • Návod na použitie: Na mokré vlasy naneste trochu šampónu, napeňte a  potom opláchnite. Postup zopakujte dva krát po sebe. Penu je vhodné nechať na vlasoch pôsobiť 2-3 minúty a až následne opláchnuť.
  • Kontraindikácie: neboli zistené

Tento šampón je vhodný najmä pre suché vlasy, dáva dodať vlasom objem a regeneruje ich do hĺbky od korienkov až po končeky. Vlasy opätovne získajú lesk, pevnosť a pružnosť.

Extrakt z nechtíka  má upokojujúce a antibakteriálne vlastnosti. Tento nechtíkový šampón z Antica Farmacia di Camaldoli je obzvlášť vhodný pre suché vlasy, nakoľko im poskytuje potrebnú hydratáciu. Pravidelným používaním tohto  šampónu  budú vaše vlasy hladké a hodvábne.

Je obzvlášť vhodný pre krehké vlasy.

Kozmetický výrobok uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami a uchovávajte dobre uzavreté na chladnom mieste.

Nechtíkový šampón z Camaldoli nie je synteticky parfumovaný a je ideálny pokožky intolerantné a alergické na parfumované kozmetické prípravky. Nie je testovaný na zvieratách a na jeho výrobu nie sú používané suroviny živočíšneho pôvodu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: